Firma Özel Sayfaları

Firma Güvenlik Kontrolleri

 • Sabit Telefon Doğrulandı
 • Cep Telefonu Doğrulandı
 • Vergi Levhası Yok
 • K3 Belgesi Doğrulanmadı

V-Card QRCODE

Dilek Evden Eve Taşımacılık

Dilek Evden Eve Taşımacılık
Bulunduğu Şehir Muğla
Telefonları

Eğer ilk aradığınız numara meşgul
ise diğer numaraları arayınız.

 • Dilek Evden Eve Taşımacılık Telefon0 (554) 654 54 65
 • Dilek Evden Eve Taşımacılık Telefon0 (545) 456 54 32
Hizmetleri
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Paketleme Hizmeti
 • Asansörlü Nakliyat Hizmeti
 • Sigortalı Taşımacılık

Firma Tanıtımı


Dilek Evden Eve Nakliyat

Dünya standartlarında ticari hizmet anlayışı ile yaklaşık olarak yirmi beş yıldır nakliyat sektöründe öncü ve lider olarak hizmet gerçekleştiren Dilek Evden Eve Nakliyat,  kurumsal ilkeleri çerçevesinde yüksek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Firmamız, gerek teknik kapasitesi son model araç donanımı ile olsun gerekse kalifiye ve eğitimli personel kadrosu ile olsun ilk aşamadan son aşamaya kadar profesyonel kurum anlayışı ile hizmetlerini tüm müşterilerine sunmaktadır.

Nitelikli hizmet yaklaşımı ile ülkemiz genelinde yüksek başarı grafiğini sürekli artıran ve tüm müşterilerine ayrıcalıklarını hissettirecek biçimde yerine getiren firmamız, kaliteden taviz vermeden hizmetlerini büyük bir disiplin ve titizlik içerisinde yerine getirmektedir.


Dünya genelinde sektör gelişme ve değişimlerini takip ederek firma bünyesinde hayata geçirme eğilimi gerçekleştiren firmamız, ilk kurulduğu günden itibaren hayata geçirme konusunda profesyonel olarak hareket etmektedir. Firmamız, günümüz modern kurum anlayışına paralel olarak hizmetlerinde yüksek güvenirlik ve geniş garanti kapsamı ile çalışmalarını tüm müşterilerine sunmaktadır.

Üst seviyede müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet ve çalışma gerçekleştiren firmamız, ülkemiz geneline üst seviyede hizmetlerini kurumsal firma seviyesinde sunmaktadır.


Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Nakliye firmaları rehberimiz hakkında bilgi

Ev taşımak zor bir iş olsa da evden eve nakliye firmaları ile ev taşımak kolaylaşıyor. Sizi zahmete sokmadan evinizi taşıyan firmalar Türkiye'nin her bölgesinde, her ilind Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.