Firma Özel Sayfaları

Firma Güvenlik Kontrolleri

 • Sabit Telefon Doğrulandı
 • Cep Telefonu Doğrulandı
 • Vergi Levhası Yok
 • K3 Belgesi Doğrulanmadı

V-Card QRCODE

Özgür Evden Eve Nakliyat

Özgür Evden Eve Nakliyat
Bulunduğu Şehir Kilis
Telefonları

Eğer ilk aradığınız numara meşgul
ise diğer numaraları arayınız.

 • Özgür Evden Eve Nakliyat Telefon0 (564) 894 65 46
 • Özgür Evden Eve Nakliyat Telefon0 (545) 648 49 45
Hizmetleri
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Paketleme Hizmeti
 • Asansörlü Nakliyat Hizmeti
 • Sigortalı Taşımacılık

Firma Tanıtımı


Özgür Evden Eve Nakliyat

Sorumlu firma anlayışı ile yirmi beş yıldır ülkemizde profesyonel taşımacılık gerçekleştiren Özgür Evden Eve Nakliyat, sağlıklı taşımacılığın hayata geçirilmesi aşamasında ülkemizde pek çok ilki yerine getirmiş bulunmaktadır.

Yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetlerini her geçen gün geliştiren firmamız, değişimden yana tavrı ile ilk aşamadan son aşamaya kadar nitelikli hizmetlerini kaliteden taviz vermeden yerine getirmektedir. Disiplinden kopmadan titizlik içerisinde taşımacılık gerçekleştiren Özgür Evden Eve Nakliyat, son model araç donanımının yanı sıra hizmet kalitesinin yüksekliği amacına uygun olarak konusunda uzman personel kadrosu ile her aşamada üstün hizmet verebilmektedir.

Ev, ofis, büro, iş yeri ve fabrika taşımacılığında ülkemizde bir numara olan firmamız, geniş sigorta kapsamı uygulaması ile farklı bir hizmet daha verebilmekte olup, tüm hizmetlerini ekonomik fiyat politikası gereği müşterisi lehine hayata geçirmektedir.

Sıfır hata politikasını ilk hayata geçirdiği günden bugüne taşımacılıkta her zaman ilk tercih olan firmamız, yüksek garantili taşımacılığı ile farklı firma anlayışını birleştirerek çalışmalarını gerçekleştirmektedir.


Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Nakliye firmaları rehberimiz hakkında bilgi

Ev taşımak zor bir iş olsa da evden eve nakliye firmaları ile ev taşımak kolaylaşıyor. Sizi zahmete sokmadan evinizi taşıyan firmalar Türkiye'nin her bölgesinde, her ilind Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.