Firma Özel Sayfaları

Firma Güvenlik Kontrolleri

 • Sabit Telefon Doğrulanamadı
 • Cep Telefonu Doğrulanamadı
 • Vergi Levhası Yok
 • K3 Belgesi Doğrulanmadı

V-Card QRCODE

Leventler Nakliyat

Leventler Nakliyat
Bulunduğu Şehir Kayseri
Telefonları

Eğer ilk aradığınız numara meşgul
ise diğer numaraları arayınız.

 • Leventler Nakliyat Telefon0 (352) 231 86 24
 • Leventler Nakliyat Telefon0 (850) 840 45 38
 • Leventler Nakliyat Telefon0 (532) 481 29 38
Leventler Nakliyat Kredi Kartı Geçerli
Hizmetleri
 • Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti
 • Paketleme Hizmeti
 • Asansörlü Nakliyat Hizmeti
 • Depolama Hizmeti
 • Sigortalı Taşımacılık

Firma Tanıtımı


Nakliyat konusunda,
uzun yıllardır hizmet veren leventler evden eve nakliyat, şehir içi veya şehir dışı taşınmalarınızda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Evden eve nakliyat konusunda, edindiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile Kayseri li hemşerilerimizin yanındadır.
Evinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımak istiyor ve karar veremiyorsanız, bizimle irtibat kurun.
Firmamızın ücretsiz olarak gerçekleştirdiği ekspertiz çalışmasıyla, size en doğru ve en uygun fiyatı verelim. Eşyalarınızı bize emanet ettiğinizin bilincinde olarak,
gideceği yere en yeni ve temiz araçlarımız sayesinde sorunsuzca ulaştıralım. Firmamız, asansörlü taşıma konusunda da uygun ve cazip fiyatlar sunmaktadır.
Leventler evden eve nakliyat, söz verdiği gün ve saatte taşınma işlemlerini gerçekleştiriyor, uzman personeliyle kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Ev taşıma konusunda uzman olan kadromuz taşımacılık yaptırmak isteyen müşterilemize her işin kolay olması için yardımcı olur ve taşıma işlemi başlayıp bitene kadar müşterimizi rahatsız edecek herhangi bir işlem yapamaz.

Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türkiye,nin her köşesine bütün il ve ilçeleri olmak üzere nakliyat ve taşımacılık hizmetini Sigortalı, Ambalajlı, Marangozlu bir şekilde hizmet vermektedir.Sürekli gelişmekte ve değişmekte olan evden eve nakliyat sektörü hızlı bir şekilde geliçtiği için bir çok korsan ve işi bilmeyen insanlarıda bu işe yöneltmektedir.Bunların bilincinde olan firmamız bu doğrultuda evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluş olmanın bize verdiği öz güvenle ve bu sorumlulukla hereket eder firmamız,leventler nakliyat sektöründe her çalışmasında sizden aldığı talep doğrultusunda hareket eder ve size özel çözümler sunar.


Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Nakliye firmaları rehberimiz hakkında bilgi

Ev taşımak zor bir iş olsa da evden eve nakliye firmaları ile ev taşımak kolaylaşıyor. Sizi zahmete sokmadan evinizi taşıyan firmalar Türkiye'nin her bölgesinde, her ilind Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.