Menü Kapat

BOZÜYÜK EVDEN EVE NAKLİYAT

**** Yılından bu yana faaliyet göstermekte olan ve her geçen gün daha da güçlenen,büyüyen kooperatifimiz müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çaba göstermekte ve profesyonel olarak büyümektedir. Tecrübeli yönetimi,deneyimli çalışanları ve bilinçli ortakları ile haftanın * günü ve günün ** saati müşterilerine hizmet vermektedir.Türkiyenin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Bozüyük ilçesi Eczacıbaşı Holdinge ait seramik, fayans, vitrifiye ve artema fabrikaları,Toprak Holdinge ait fayans, seramik, vitrifiye, radyatör, kağıt fabrikaları,Türk Demirdöküm şofben, kombi, panel radyatör, termosifon fabrikaları, ABS Alçı Blok Sanayi, İDAŞ A.Ş., Bozüyük Seramik Fabrikası, Eti Gıda sanayi fabrikaları ile Türkiye ekonomisine fayda sağlamaktadır.Kooperatifimiz bu açıdan diğer bir çok kooperatiflere nazaran iş imkanı açısından daha şanslıdır. Kooperatifimiz bütün bu fabrikaların mamul ve hammadde sevkıyatlarını büyük bir titizlik, itina ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir.Bu fabrikalar kooperatifimizin referanslarıdır.
ARAÇ DAĞILIMIMIZ
** TENTELİ – ** AYAK – ** TIR

*** (* TEKER) KAMYON

***(** TEKER)TONAJLI KAMYON

OLMAK ÜZERE *** ARACIMIZ BULUNMAKTADIR BUNLARIN *** TANESİ DAMPERLİDİR.
REFERANSLARIMIZ
TOPRAK HOLDİNG A.Ş., TÜRK DEMİRDÖKÜM FABRİKALARI A.Ş. , ABS ALÇI VE BLOK SAN. TİC. A.Ş. , TOPRAK DEMİRDÖKÜM SAN. TİC. A.Ş., EKS. ECZACIBAŞI KARO SERAMİK SAN. TİC. A.Ş., AKGÜN SERAMİK SAN. TİC. A.Ş., AKAL TEKSTİL SAN. TİC. A.Ş., ERCAN SERAMİK SAN. TİC. A.Ş., İDAŞ A.Ş. , ECZACIBAŞI YAPI GEREÇLERİ SAN. TİC. A.Ş., TOPRAK SERAMİK GIDA SAN. TİC. A.Ş., BEĞENDİK . TİC.SAN. A.Ş.BOZÜYÜK SERAMİK SAN. TİC. A.Ş., GİBİ ÇOK BÜYÜK ŞİRKETE TAŞIMACILIK HİZMETİ VERMEKTEYİZ.ARAÇ FİLOMUZ HER TÜRLÜ TAŞIMACILIK HİZMETİNİ KARŞILAYACAK KAPASİTEYE SAHİPTİR.

KOOPERATİFİMİZİN BAZI BÖLÜMLERİ

KOOPERATİFİMİZ – KAMYON GARAJIMIZ – YAZLIK KAMELYAMIZ – KIŞLIK MEKANIMIZ

KOOPERATİFİMİZDE TÜM TEKNOLOJİK İMKANLAR KULLANILARAK ÜYELERİMİZE HİZMET VERİLMEKTEDİR.ÜYELERİMİZ GİDECEĞİ YERLERİ SÜREKLİ KIŞLIK MEKANIMIZDA BULUNAN EKRANDAN TAKİP EDEBİLMEKTELER.TÜM İŞLEMLER BİLGİSAYAR ORTAMINDA YAPILDIĞINDAN İŞLER HIZLI VE SAĞLIKLI İLERLEMEKTEDİR. KOOPERATİFİMİZ TÜRKİYEDE BULUNAN KOOPERATİFLERİN ARASINDA EN DÜZENLİ İŞ AKIŞI SAĞLANAN KOOPERATİFLERDEN İSİDİR. Bilecikde evden eve nakliyatda lider

Firmayı Değerlendirin
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır. Evden Eve Nakliyat Firmaları