Menü Kapat

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Sigortalı Nakliye Nedir?

Kısacası eşyalarınızın yükleme, taşıma ve indirme gibi aşamalarında fiziksel olarak zarar görmesi durumunda teminat altına alma zararın anlaşmalı sigorta tarafından karşılanması durumuna Sigortalı Nakliye diyoruz.

Nakliye Sigortası Nedir?

Nakliyat firmalarının evden eve nakliyat daha doğrusu eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında başlarına gelebilecek olumsuzluklara karşı (Kırılma, Çizilme gibi) yapılan ve poliçede belirtilen şartlar kapsamında güvence altına alma durumuna Nakliyat Sigortası diyoruz. Yapılan sigortanın tam adı ise Emtea Nakliyat Sigortası dır.

Emtea Nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat araçları ile taşınan eşyanın ticari ya da hususi olup olmaması aranmaksızın bir yerden başka bir yere taşınması esnasında başına gelecek herhangi bir olumsuzluktan etkilenmemek için kullanabileceğiniz sigorta türüne Emtea Nakliyat Sigortası denir.

Emtea Nakliyat Sigortası Yaptırmak Zorunlu mu?

Nakliyat sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Taşınacak eşyanın ya da malzemenin değerine göre isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Genellikle antika eşya olarak adlandırılan değeri yüksek ürün/eşya türlerinde tercih edilmektedir.

Google için anahtar kelimeler; Kayseri Sigortalı Nakliyat, İstanbul Evden Eve Nakliyat, Ankara Nakliyat, Nakliyat Sigortası, Sigortalı Nakliyat, Emtea Nakliyat Sigortası gibi anahtar kelimeler kullanarak Google ve benzeri arama motorlarından en popüler web sitelerine ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları sormak için iletişim formunu doldurunuz…

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır. Evden Eve Nakliyat Firmaları