Firma Seçerken En İyisini Seçin

 Firma Seçerken En İyisini Seçin

 Evinizi taşıtmadan önce bu makalede yer alan yazıları okumanız avantajınıza olacaktır, aksi taktirde sıkıntı yaşayabileceğinizi unutmayın.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, evdenevenakliyat.net portalında yer alan firmaların tamamı evdenevenakliyat.net güvencesi ile hizmet vermektedir.

Taşınmadan Önce

Firma araştırırken yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi ; çok sayıda firma aramak ve bu firmalardan en uygun fiyat teklifi verene işi yaptırmaya çalışmaktır!

İnternet ortamında birçok sitede evden eve nakliyat hizmeti alan kişilerin bu almış olduğu hizmetten dolayı rezil olduğunu okuyabiliriz. Bu rezillik sadece eşyalarınızın kırılması, çizilmesi veya kaybolmasından kaynaklanmamaktadır! Aynı zamanda düşük fiyata işi vermiş olduğunuz kişi daha sonra eşyalarınızın yarısını yükledikten sonra giriş mesafesini, kat yüksekliğini veya eşyaların çokluğunu bahane ederek sizden ekstra ücret talep edecektir.

Hesabı kendiniz yapın; kat ve eşya durumuna göre 2+1 bir evin taşınması için toplam işçilik ücreti 700 TL olup bu ücretin dışında paketleme ve ambalajlama için kullanılacak malzemeler için 200 TL lik bir ücret doğacaktır. Büyük bir kamyon'un kilometrede ortalama 1 lira yaktığını ve gideceği yerden boş dönme ihtimalini hesaba katmanız durumunda gerçekçi bir fiyat ortaya çıkar.

En çok yapılan yanlışlar

Evden eve nakliyat hizmeti yaptırmadan önce bilmeniz gereken kurallar var,

1- Eşyalarınızı saklamayın, evinizde ne kadar eşya varsa eşyaların tamamını nakliyeciye bildirin, bildirin ki sonraki aşamalarda bir anlaşmazlık ile karşılaşmayın. 3+1 bir eviniz varsa 2+1 için teklif alıp sözleşme yapmayın.

2- En düşük fiyat teklifine eşya taşıtmayın, siz birçok teklif topladınız! Bu teklifler içerisinde en uygun fiyat teklifini veren firmada karar kıldınız. Peki neden şikayet ediyorsunuz? Bunu siz istediniz.

3- Markalar sizi yanıltmasın! piyasada çok büyük kargo ve taşımacılık firmalarının ismini kullanarak iş almaya çalışan korsan firmalar var. Örnek olarak mng nakliyat, ulusoy nakliyat, metro nakliyat, tuzcuoğlu nakliyat ve horoz nakliyat gibi...

Büyük markaların Evden Eve Nakliyat hizmeti yoktur! bu markaları kullanan korsan firmalar sizin işinizi muhtemelen korsan bir firmaya veya kamyoncuya komisyon karşılığı satacaktır.

UYARI : Uygun fiyata anlaştığınız kişi anlaştığınız tarihte işi iptal etmesi durumunda başka bir nakliyecinin size vereceği fiyat çok daha fazla olacaktır. Bundan dolayı, anlaşacağınız firmayı iyi seçin.


Yayınlanma Tarihi : 2013-08-13 16:35:29


Bu yazıyı 28 Kişi Beğendi 3641 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme

Evden eve nakliyat fiyatları çok fazla esneklik göstermekte olduğu gibi çoğunlukla müşterilerin aklını karıştırmaktadır. Örnek olarak kişi a firmasından 1500 TL teklif alırken Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.