Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme

 Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme
Evden eve nakliyat fiyatları çok fazla esneklik göstermekte olduğu gibi çoğunlukla müşterilerin aklını karıştırmaktadır. Örnek olarak kişi a firmasından 1500 TL teklif alırken b firmasından 3000 TL fiyat teklifi alabilmekte. Bunun sebebi tamamen hizmet kalitesi ile alakalı olup karar verirken daima beklentilerinizi göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Bu fiyat farkları neden oluşur?

1- Nakliye firması korsan bir firma olup işinizi yapmak için değil, komisyon karşılığında farklı bir firmaya satmak için fiyatı düşük tutup eşyalarınızın amatör kişiler tarafından özensizce taşınmasına sebep olur.
2- Firma, işinde uzman olmayan kişiler çalıştırmaktadır. İşinde uzman olmayan daha uygun fiyatlarda çalışmakta olup bu çalışanlar eşyalarınıza zarar vermektedir.

3- Firmanın aracı evden eve nakliyat aracı değil K1 belgeli kuru yük kamyonudur. Bu tür kamyonlar tenteli veya açık kasalı olarak bilinmekte olup ev eşyası taşımacılığı için uygun değildir.

Kısacası evden eve nakliyat yaptırırken eşyalarınızın sizin için bir değeri var ise mantık dışı rakamlara aldanmayın!


Yayınlanma Tarihi : 2013-09-04 14:01:18


Bu yazıyı 43 Kişi Beğendi 4499 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Müşteri Yorumları


mustaf a dural

Arkadaslar uygun bi tasima firmasi var midir

2015-11-02 20:55:19

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Nakliye firmaları rehberimiz hakkında bilgi

Ev taşımak zor bir iş olsa da evden eve nakliye firmaları ile ev taşımak kolaylaşıyor. Sizi zahmete sokmadan evinizi taşıyan firmalar Türkiye'nin her bölgesinde, her ilind Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.