Evden eve nakliye hem ucuz hem pratik

 Evden eve nakliye hem ucuz hem pratik
Mehmet Bey ve ailesi yıllarca kirada oturduktan sonra yaşadıkları şehrin en güzel semtlerinden birinden ev sahibi oldular. Mehmet Bey evi taşımak için esnaf arkadaşı Onur Bey'e konuyu açtı, Onur Bey'den bildiği,memnun kaldığı nakliye arabası ve hamal numarası istedi. Onur Bey ise arkadaşını dinledikten sonra hemen söze girdi ve bu şekilde taşınmanın çok zor olduğunu, hem de maddi olarak yüksek rakamlar çıkacağını söyledi. Mehmet Bey'in ''Peki ne yapacağız?'' sorusundan sonra anlatmaya başladı.

Geçen sene kendisinin de evi taşıdığını, evden eve nakliye firmasına verdiğini böylelikle hiç zorlanmadığını belirtti. Evden eve nakliye firmaları dışında ev taşımanın zorluklarını anlatmaya başladı. Sorumsuz elemanlar yüzünden eşyalarının zarar gördüğünü, günlerce eşyaların kolilenmesi için kendilerinin uğraştıklarını hatta taşındıkları gün de kendilerinin eşya taşıdığı için eziyete döndüğünden bahsetti.

 Bu yüzden geçen sene taşındıklarında evden eve nakliye firmasını tercih ettiklerini böylelikle hiç zorlanmadıklarını belirtti. ''Evden ceketimi aldım diğer eve gittim'' diye de kolaylığını ekledi. Mehmet Bey onu dikkatlice dinledikten sonra ''Böyle kolay bir şeyse çok pahalıdır o zaman değil mi?'' diye bir soru sordu. Onur Bey hemen cevapladı; ''Şundan emin ol diğer türlü daha pahalı oluyor paranla rezil olman da cabası.'' Bu ikna edici sözlerinden sonra Mehmet Bey evden eve nakliye firmalarının numarasını istedi Onur Bey'den. Onur bey 2 firmanın numarasını verdi hemen orada konuştuktan sonra, firmaya gittiler ve gerekli işlemleri yaptılar, iki gün sonraya randevu aldılar.
2 gün sonra firmadan profesyonel elemanlarla eşyalar özenle paketlendi, asansörle arabaya yüklendi ve yeni eve doğru yola çıktı. Yeni evde de aynı şekilde açılan paketler ev sahiplerinin isteği doğrultusunda dizildi, eşyalar yerleştirildi. Kısa bir sürede taşınma işlemi bitmişti. Ev sahipleri bu işten çok memnun kalmıştı özellikle de Nurten Hanım bir çok işten kurtulmuştu Mehmet Bey de taşınma işinin bu kadar kolay olacağını beklemiyordu. Önce firma çalışanlarına ardından da Onur Bey'e defalarca teşekkür ettiler.

Yayınlanma Tarihi : 2013-08-13 11:14:48


Bu yazıyı 6 Kişi Beğendi 1079 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Nakliye firmaları rehberimiz hakkında bilgi

Ev taşımak zor bir iş olsa da evden eve nakliye firmaları ile ev taşımak kolaylaşıyor. Sizi zahmete sokmadan evinizi taşıyan firmalar Türkiye'nin her bölgesinde, her ilind Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.