Nakliye Esnasında Eşyaların Zarar Görmesi Halinde Yapılması

 Nakliye Esnasında Eşyaların Zarar Görmesi Halinde Yapılması
Evden eve nakliyat firmaları, müşterilerinin daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için çeşitli hizmet politikaları ve sistemler geliştirmektedir. Bu noktada evden eve nakliyat firmaları, müşterilerinin eşyalarının herhangi bir sorun ile karşılaşmadan yeni adreslerine nakliye edilmesinin, evden eve nakliyat hizmetinin kalitesine olan katkısının yüksek olmasının bilincindedir.

Bu noktada evden eve nakliyat firmaları, müşterilerinin eşyalarının daha güvenli bir şekilde yeni adreslerine nakliye edilmesi konusunda çeşitli sistemler geliştirmiş ve çeşitli hizmet politikaları benimsemiştir. Evden eve nakliyat hizmeti esnasında olumsuz durumlar oluşabilir ve bu durumlarda da eşyalar hasar görebilmektedir.

Evden eve nakliyat firmaları, müşterilerinin eşyalarını yeni adreslere nakliye güvenli bir şekilde nakliye edebilmek için öncelikli olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti ile etüt çalışması yapmaktadır. Ayrıca eşyaların nitelikleri ve yoğunluğu konusunda bilgi sahibi olabilmesi sayesinde her eşyaya özel paketleme malzemeleri kullanmaktadırlar. Bunun dışında ve hatta en önemlisi de müşterilerinin her bir eşyasını sigorta kapsamı altına almaktadır.

Ancak tüm bunlara karşı evden eve nakliyat hizmeti esnasında olumsuz durumlar meydana gelebilmekte ve eşyalar hasar görebilmektedir. Sonuçta nakliye edilmekte olan bir eşyadır. Bu gibi durumlarda yetkili formen eşliğinde, evden eve nakliyat firmasının yetkili personeli kim ise orada bir tutanak hazırlanması ve imzalatılması gerekmektedir. Ayrıca müşterilerin hasar gören eşyaların fotoğrafını çekmesi gereklidir.

Daha sonra ise müşterinin, evden eve nakliyat firması tarafından yapılan sigortayı istemesi gereklidir. Ayrıca evden eve nakliyat firmasının sunduğu hizmetin faturası ve irsaliyesinin bir örneği mutlaka istenmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin hemen arından bu belgeler ile birlikte sigortayı sağlayan şirkete başvuru müşteri tarafından yapıldığı takdirde, sigorta şirketi oluşan zararı maddi olarak karşılamaktadır. Nakliye ve sigorta şirketi ile herhangi bir sorun yaşamamak için en geç nakliye yapıldığı gün ve ertesi günü olacak şekilde iki gün içerisinde gerekli belgeler ile sigorta şirketine başvuruda bulunulması gereklidir.


Yayınlanma Tarihi : 2013-09-07 01:45:29


Bu yazıyı 2 Kişi Beğendi 1418 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme

Evden eve nakliyat fiyatları çok fazla esneklik göstermekte olduğu gibi çoğunlukla müşterilerin aklını karıştırmaktadır. Örnek olarak kişi a firmasından 1500 TL teklif alırken Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.