Evden eve nakliyat fiyatlandırması nasıl belirlenir

 Evden eve nakliyat fiyatlandırması nasıl belirlenir
  Evden eve yapılan nakliyatlarda fiyatlandırma taşınılan ev ile nakliyatın yapılacağı evin metrekaresi baz alınarak oluşturulmuş bir rayiç fiyat üzerinden hareket etmekte olsa da, nakliye ücretini belirleyen pek çok değişken faktör vardır.

Taşınılacak eşyanın miktarı, gidilecek olan yolun mesafesi, indirilecek kat sayısı, çıkarılacak kat sayısı, Nakliye aracının hem taşınılan ve hem de gideceği yerdeki binaya ne kadar yaklaşabildiği, taşınan eşyanın risk değer oranı, eşyanın kırılma riski oranı ve benzeri birçok faktör evden eve nakliyat fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Taşınma öncesi talebiniz doğrultusunda evden eve nakliyat firması tarafından uzman eksperler tarafından yapılan ekspertiz işleminden sonra, yapılan tespitin hangi faktörleri içerdiği mutlak surette sorularak öğrenilmeli, ilave edilecek veya dikkat edilmesine ayrıca gerek duyduğunuz özel taleplerinizi de eksperlere mutlaka iletmelidir.

Müşterinin taleplerine yerine getirmekle yükümlü olan evden eve nakliyat firmalarının, bazı özel talepleri yerine getirebilmek için, çeşitli donanımlara ihtiyaç duyabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle Ekspertiz işlemi yapılırken tüm detayların firma temsilcisine iletilmesi ve bu özel taleplerin firma ile yapılan sözleşme üzerinde belirtilmesi almak istediğiniz hizmeti garanti altına alır.

Ekspertiz işlemi doğru ve eksiksiz yapılmış bir evden eve nakliyat işlemi, müşterinin isteğini en iyi şekilde karşılayan bir hizmet haline dönüştüğü gibi, fiyat tespiti hem nakliyat firması açısından, hem de tüketici açısından en avantajlı olacak şekilde belirlenir.

Belirli metrekare ev taşımaları için geçerli olan rayiç bedelin olduğu unutulmamalı ve tüketicilerin bu fiyatları öğrenmeleri doğru hizmeti doğru fiyatı alabilmek ve fiyatın neden arttığıyla ilgili bilgi alabilmek açısından önemli bir gerekliliktir. Kurumsal nitelikteki evden eve nakliyat firmalarının tercih edilmesi, pek çok açıdan tüketiciye fayda sağladığı gibi, fiyatlandırma açısından da titiz ve detaylı bir çalışmanın yapılmasını garanti eder.


Yayınlanma Tarihi : 2013-09-05 17:11:21


Bu yazıyı 2 Kişi Beğendi 1252 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Nakliye firmaları rehberimiz hakkında bilgi

Ev taşımak zor bir iş olsa da evden eve nakliye firmaları ile ev taşımak kolaylaşıyor. Sizi zahmete sokmadan evinizi taşıyan firmalar Türkiye'nin her bölgesinde, her ilind Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.