Ekspertiz Nedir

 Ekspertiz Nedir
Ekspertiz evden eve nakliyat işlemleri öncesinde, müşterilerin hizmet taleplerini doğru olarak belirlemek, taşınacak eşyanın içeriğini ve kapsamını belirlemek, taşınılan ve taşınan evin durumunu belirleyerek tüm taşınma işlemi için gerekecek tüm donanımı önceden hesaplamak ve buna bağlı olarak taşıma işleminin fiyatının belirlenmesinin, alanında uzmanlaşmış eksperler tarafından yapılmasıdır.

Kurumsal nitelikte çalışan tüm firmalar tarafından ücretsiz olarak talep edilebilen ekspertiz işlemi sırasında, müşterinin eksperlere tam olarak almak istediklerini hizmet türünün kapsamını belirtmeleri bir gerekliliktir. Müşterilerin özel olarak talepte bulunmadığı her türlü eşya ve hizmet türü ekspertiz işleminin dışında tutulacağı için, taşıma sözleşmesine de yansımaz ve bu durumda taşınma günü için hazırlıklı olarak gelemeyen firma müşterinin hizmet beklentisine yeterli yanıtı veremez.

Evden eve eşya taşımacılı her aşaması ayrı olarak önem verilmesi gereken çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. Her aşamasında doğru olarak yapılan işlemler, hem nakliyat firması açısından, hem de müşterilerin beklentileri açısından olumlu sonuç verecek ve sorunsuz bir nakliyat süreci yaşanacaktır.

Evden eve eşya taşımacılığı kapsamı, hem nakliyat firmaları tarafından verilen hizmet olarak, hem de müşterilerin talep ettiği hizmet talepleri olarak çok geniş bir yelpazede seçenek içermektedir. Bu anlamda Hem firma eksperlerinin yönlendiriciliği, hem de müşterinin ne istediğini bilmesi, doğru sözleşme yapılabilmesi ve nihayetinde doğru bir nakliyat süreci için önemli bir ayrıntıdır.

İstediğiniz hizmetin kapsamına göre hazırlanan evden eve nakliyat firması, tüm bu hizmetin kapsamına göre fiyat belirlemektedir. Bu anlamda beklentilerinizin çok üzerinde nakliyat ücretleriyle karşılaşmamak için, nakliyat firmasından talep ettiğiniz hizmetin niteliğini, ekspertiz aşamasında doğru olarak belirtmeniz gerekir. Aldığınız fiyatı kabul etmenizi takip eden süreç içerisinde almak istediğiniz tüm hizmeti, taşıma sözleşmesine mutlaka yazdırmalı ve bu şekilde imzalamalısınız.


Yayınlanma Tarihi : 2013-09-10 20:13:32


Bu yazıyı 0 Kişi Beğendi 1260 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme

Evden eve nakliyat fiyatları çok fazla esneklik göstermekte olduğu gibi çoğunlukla müşterilerin aklını karıştırmaktadır. Örnek olarak kişi a firmasından 1500 TL teklif alırken Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.