Beyaz Eşyalar Nasıl Nakliye Edilir?

 Beyaz Eşyalar Nasıl Nakliye Edilir?

Evden eve nakliyat hizmeti oldukça önem arz etmekte olan ve kesinlikle profesyonel bir hizmet sunmakta olan evden eve nakliyat firmaları tarafından sunulması gerekmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti konusunda eşyaların sıfır zarar ile yeni adreslerine nakliyesi için dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunmaktadır.

 

İnsanların evden eve nakliyat hizmeti esnasında eşyalarının güvenliğini sağlayabilmek ve sorunsuz bir evden eve nakliyat hizmeti alabilmek için dikkat etmesi gereken detaylar ve hususlar eşyaların niteliklerine ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada beyaz eşyalar için ayrı, kırılacak eşyalar için ayrı hususlara oldukça dikkat edilmesi eşyaların güvenliğinin sağlanabilmesi için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

 

Evden eve nakliyat hizmeti esnasında kişilerin mutlak suret ile hizmeti sağlayan evden eve nakliyat firmasından beyaz eşya ürünlerinin her birini ambalajlamasını talep etmesi gerekmektedir. Bu noktada kişilerin nakliye edilecek beyaz eşya ürünleri için kendi ellerinde var olan battaniye gibi unsurları kullanarak beyaz eşyaları ambalajlamaması gerekmektedir. Bunun sebebi ise evden eve nakliyat firmalarının beyaz eşya ürünlerine özel olarak kullanmakta olduğu daha kaliteli, steril ve güvenli beyaz eşya ambalajlama malzemeleri bulunmaktadır.

 

Evden eve nakliyat hizmeti alacak kişilerin mutlak suret ile çamaşır makineleri için, evden eve nakliyat işleminin yapılacağa güne çamaşır makinesinin güvenlik kilidini hazır bulundurması gerekmektedir. Evden eve nakliyat firmasına çamaşır makinesi kilidinin bildirilmesi gerekmektedir. Kişiler isterlerse kendileri de kilidi takabilir ancak bunu da evden eve nakliyat firmasına bildirmesi gereklidir.

 

Ayrıca evden eve nakliyat hizmeti alan kişilerin buzdolapları için şehiriçi taşımlarda yani100 kilometre altında olan nakliyelerde, nakliyenin en sonunda fişinin çekilmesinin istenmesi gereklidir. Nakliye işleminin sonunda ilk olarak buzdolabının yerleştirilmesinin istenmesi gereklidir. Ayrıca buzdolabı eve girdikten 15 dakika sonra fişinin yeniden takılması gerekmektedir.

Yayınlanma Tarihi : 2013-09-07 23:20:55


Bu yazıyı 0 Kişi Beğendi 1117 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme

Evden eve nakliyat fiyatları çok fazla esneklik göstermekte olduğu gibi çoğunlukla müşterilerin aklını karıştırmaktadır. Örnek olarak kişi a firmasından 1500 TL teklif alırken Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.