Akıllı Denetim İstasyonlarının Avantajları

 Akıllı Denetim İstasyonlarının Avantajları
Ülkemizde nakliye konusunda özellikle hareket halindeki nakliye araçlarının denetimi büyük önem arz etmektedir. Ülkemizde hale aktif olarak işlemekte olan yol kenarlarındaki denetim sistemleri de teknoloji ile bir araya getirilmektedir. Tamamen teknolojik bir altyapı üzerine kurulanacak yeni akıllı denetim istasyonları tüm Türkiye genelinde önemli noktalara getirilmektedir ve hale aktif olarak işlemekte olan istasyonlar ise bu teknolojik yapı ile yenilenecek.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, ülkemizde teknolojinin hayli yaygın olarak kullanılmaya başlanması ile Avrupa Birliği Destekli ticari araçların ağırlık ve boyut kontrolleri için tamamen teknolojik sistemler ile kurulan teknik destek projesi kapsamında ülke genelinde yirmi üç yeni yol kenarı denetim istasyonu yeniden oluşturulacak.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın geliştirmiş olduğu proje ile, karayollarında ticari vasıtalar tarafından yapılan nakliyat hizmetlerinde, ağırlık ve boyut kontrolünü kapsamakta olan en güncel ve yüksek teknolojiye kurarak işlemlerine start verdi.

Avrupa Birliği destekli, ticari araçların ağırlık ve boyut kontrolleri için teknik destek projesi' nde, Avrupa Birliği düzenlemeleri nedeni ile kamyon, çekici, tanker, otobüs, minibüs ve kamyonet gibi ağır yüklü nakliyat vasıtalarının, ülkemizin her bir bölgelerine kurulması planlanan modern istasyonlar aracılığı ile yapılacak.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın geliştirdiği bu yeni teknolojik sistemler aracılığı ile ülkemizde lojistik ve nakliyat hizmeti vermekte olan ağrı ve yüklü vasıtaların yollar için belirlenmiş olan standartlarına en iyi şekilde uyum sağlaması ve kuralları ihlal etmemesini sağlayacak en yüksek teknoloji bir sistem olacak.

Tüm bu hususlar sayesinde ülkemizde karayolların daha güvenli ve daha kaliteli bir şekilde işlenmesi ve taşınmakta olan eşyaların daha güvenli bir şekilde nakliye edilmesine temel hazırlayacak en temel hususları meydana getirmektedir.

Yayınlanma Tarihi : 2013-09-18 15:13:01


Bu yazıyı 2 Kişi Beğendi 1426 Kişi Okudu


Benzer Yazılar

Yorum Yazın(Maximum characters: 100)
Karakter Kaldı.
Gönder
Yapılan yorumlarda IP adresi ve diğer bilgiler kayıt altına alınmaktadır.

Talep Şifreniz

Cep Telefonunuz

Nakliyat talebinize verilen teklifleri görmek için şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Talep eklerken kullanıdığınız cep telefon numaranızı giriniz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Nakliyat Uzmanı Görüşü
Mehmet Aydoğan
Nakliyat Uzm.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgilendirme

Evden eve nakliyat fiyatları çok fazla esneklik göstermekte olduğu gibi çoğunlukla müşterilerin aklını karıştırmaktadır. Örnek olarak kişi a firmasından 1500 TL teklif alırken Devamı

EN ÇOK OKUNANLAR

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Ev Nakliyesinde Kullanılan Paketleme Ürünleri

Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti, insanların oluşan ihtiyaçlarına ve taleplerinin yoğunluğu nedeni ile oldukça büyük bir popülarite kazanmıştır. Günümüzde artık tü Devamı


Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Güvenceli Evden Eve Nakliyatın Faydaları

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde vatandaşlara sunulmakta olan evden eve nakliyat hizmetinin diğer pek çok hizmet alanında olduğu gibi en yüksek güvenlik önlemleri ile vatandaşlara sun Devamı


Haberdar Ol !

Portalımız hakkında haber ve duyurular haftalık email adresinize gönderilir.